Antanavo herbas

Skaitmeninė savaitė kviečia tobulėti

Ugdykime skaitmeninius gebėjimus visą gyvenimą. Nesvarbu kiek jums metų, būkite pilnaverčiu skaitmeninės visuomenės piliečiu. Jauskitės puikiai profesinėje, kūrybinėje ir kasdienėje veiklose!

Pirmadienį (kovo 22 dieną) prasidės Skaitmeninė savaitė, kurios metu kviesime ugdyti skaitmeninius gebėjimus ir nenustoti mokytis visą gyvenimą. Nesvarbu, kiek Jums metų, būkite pilnaverčiu skaitmeninės visuomenės piliečiu, taip pat jauskitės puikiai profesinėje, kūrybinėje ir kasdienėje veiklose!

Skaitmeninės savaitės metu, projektas „Prisijungusi Lietuva“ ir Migracijos departamentas prie LR VRM organizuoja akciją, kurios metu Migracijos departamento teritoriniuose skyriuose atsiimdami asmens tapatybės kortelę gausite dovanų skaitytuvą. Tai įrenginys, kurio pagalba pasirašymui elektroniniu parašu galėsite naudoti ir savo asmens tapatybės kortelę.

*skaitytuvų skaičius ribotas

Daugiau apie e. parašo kūrimo duomenis asmens tapatybės kortelėje ir kaip jais pasinaudoti sužinokite čia: https://bit.ly/3v4ZnZH ir čia: http://bit.ly/3rHQuDz

Plačiau apie Skaitmeninę savaitę: http://bit.ly/3enTyRs

Prisijungusi Lietuva - Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyvis© 2021. Sprendimas: Lukas Jokūbas Jakubauskas.