Antanavo herbas

Tarptautinė Pagyvenusių žmonių diena

Sekmadienio popietę spalio 4 d. Antanavo senjorų klubas „Šešupė“ pakvietė visus drauge paminėti Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną. Antanavo koplytėlėje paaukotos mišios už Antanavo senjorus. Vėliau įvyko renginys „Iš kartos į kartą“. Renginio svečiai- Šakių bendrija „Atgaiva“ ir Jankų bendruomenės senjorai. Renginio dalyvius sveikino Reda Kneizevičienė, Antanavo seniūnas A. Urbonas, Antanavo kultūros klubo „Dvarkiemis“ pirmininkė S. Urbonienė, klubo idėjos krikštamotė R. Vinikienė.

Susirinkusius linksmino Višakio Rūdos liaudiškos muzikos kapela "Šaltinėlis", Antanavo vaikų dienos centro "Draugai" lankytojai. Vyko rankdarbių paroda „Iš kartos į kartą“ – dalyviai: nuo darželinuko piešinių ... iki močiučių skrynių nuostabių senoviškų lobių. Savo rankdarbius į parodą pristatė ir Šakių bendrija „Atgaiva“. Pasirodė jaunieji Antanavo talentai: Kotryna Paltanavičiūtė (akordeonas), Emilis Makutėnas (jonika) ir su nuostabiomis eilėmis jaunoji poetė Agnė Trepėnaitytė.

Visi parodos dalyviai ir svečiai apdovanoti rėmėjų Mantingos labdaros ir paramos fondo; UAB „Profline“ dovanomis ir senjorų rankomis su meile pagamintais suvenyrais. Senjorų rankomis pagamintais suvenyrais apdovanoti ir renginio rėmėjai.

Dėkojame dosniems rėmėjams Mantingos labdaros ir paramos fondui; UAB „Profline“.

Už gausų vaišių stalą dėkojame UAB „Tėviškės mėsa,“ R. ir A. Padimanskams.

Už galimybę pagaminti suvenyrus dėkojame geros širdies ūkininkams, už pieną vaikučiams – ūkininkams B. ir V. Biskiams. Dėkojame sūrių gaminimo mylėtojui – V. Žemaičiui už suteiktą galimybę degustuoti įvairių skonių fermentinius sūrius.

Dėkojame Višakio Rūdos liaudiškos muzikos kapelai „Šaltinėlis“, suteikusiems malonumą pasiklausyti gražių liaudiškų dainų, Antanavo kultūros namų vadovei Eglei Simanauskienei už visapusišką pagalbą organizuojant renginį; Antanavo Vaikų dienos centro „Draugai“ lankytojams ir darbuotojams už vaikučių vaidinimą ir parodos eksponatus.
Ypatingai dėkingi visiems rankdarbių parodos dalyviams. Jūsų rankdarbiai ir išsaugoti močiučių skrynių lobiai sušildė visų širdis.
Dėkojame gausiai susirinkusiems renginio dalyviams.
Antanavo senjorų klubas „Šešupė“

RENGINIO AKIMIRKAS GALITE RASTI ČIA

Renginys organizuotas įgyvendinant Kazlų Rūdos savivaldybės finansuojamą projektą "Antanavo senjorų klubo "Šešupė" partnerystės stiprinimas"

Prisijungusi Lietuva - Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyvis© 2021. Sprendimas: Lukas Jokūbas Jakubauskas.