Antanavo herbas

Antanavo bendruomenės 20-mečo Antaninės

Birželio 11 d. Antanave įvyko trečioji Antaninių šventė, kuri buvo skirta bendruomenės veiklos 20- mečiui ir vaikų dienos centro 15- mečiui paminėti. Visą dieną Antanave skambėjo įvairaus žanro muzika, vyko daug malonių susitikimų. Šventė prasidėjo Antanų pasitikimu kultūros namuose, vėliau Antanavo koplyčioje vyko Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos moksleivių ir mokytojų klasikinės muzikos koncertas.

Koplyčioje buvo pristatyta bendruomenės 20- mečio ir vaikų dienos centro 15- mečio veiklos foto paroda, kuri bus visą vasarą.

Po šv. Mišių, kurias aukojo Pilviškių parapijos klebonas Gediminas Bulevičius, šventė tęsėsi kultūros namuose, kur Marijampolės Kultūros centro Sasnavos skyriaus Puskelnių kaimo teatras “Kuparas” parodė spektaklį “Pašėlęs gyvenimo tango arba pasaka be galo“.

Pavakarėje šventė persikėlė į Antanavo parką. Malonu, kad šiai specialiai šiai šventei sulaukėme savo kraštiečių, kurie anksčiau gyveno buvusio dvaro pastatuose. Dėkoju už šią iniciatyvą mūsų pasaulio antanaviečių seniūnei Žanetai Skučienei. Ši komanda ne tik susitikę pasodino prisiminimui raudonąjį klevą, bet ir pravedė vaikams edukacinę programą „Dvaro kiemo žaidimai“.

Malonu, kad šventėje dalyvavo Europos parlamento nario Broniaus Ropės padėjėjas Audrius Stankevičius, kuris sveikino ne tik bendruomenę ir vaikų dienos centrą. Jis drauge su bendruomene pasveikino Valentiną Baniulaitį su garbingu 90- mečiu. Scenoje koncertavo JD brass Band Pavilnio orkestras, Kazlų Rūdos kultūros centro Bagotosios kultūros namų mišrus vokalinis ansamblis „Smiltelė“, Virgis Stakėnas ir grupė „Vega“ . Šventė baigėsi šaunia diskoteka.

Renginio metu vyko Lietuvos kultūros tarybos projekto „Antanavo, Ilguvos ir Gižų dvarų kultūrinė partnerystė“ Zanavyko krašto dvarų kulinarinio paveldo pristatymas prie kurių prisijungė ir Ukrainos kulinarinio paveldo atstovai. Ukrainiečiai ne tik vaišino savo patiekalais, bet ir pristatė savo dainininkes- Alioną Kravčuk ir Zoriana Roščiuk.

Renginys buvo finansuojamas Žemės ūkio ministerijos projekto „Antanavo bendruomenės 20 –mečio Antaninės“ , Lietuvos kultūros tarybos ir Kazlų Rūdos savivaldybės projekto „Antanavo, Ilguvos ir Gižų dvarų kultūrinė partnerystė“ lėšomis.

Nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjams: UAB Arotena, UAB Servyda, Audronei ir Raimundui Valuckams, Alvytei ir Eugenijui Valuckams, Artūrui Merkininkui, Birutei ir Algimantui Bučioniams, Ingridai ir Vaidotui Trepėnaičiams, Olei ir Justinui Biskiams, Irenai Bartuškienei, Evelinai ir Gintautui Kinderiams, Mildai ir Arūnui Aleksams, Mildai ir Stasiui Krepenskams, Rimai ir Artūrui Padimanskams, Linai ir Vidui Bulotams, Daivai ir Stasiui Valentukoniams, Birutei ir Vytautui Biskiams, Žanetai Skučienei, Jolita Padimanskaitei Navickienei.

Dėkojame už pagalbą Antanavo seniūnijai, Antanavo senjorų klubui „Šešupė“, Antanavo jaunimo klubui „Draugai“, Kazlų Rūdos kultūros centrui bei šios šventės jubiliatams- Antanavo vaikų dienos centro „Draugai“ darbuotojoms, vaikams ir tėveliams.

Dėka jūsų visų turėjome gražią ir prasmingą šventę. Visiems sakome iki kitų metų.

Renginio foto- https://www.antanavas.lt/naujienos/zum-projekt

Prisijungusi Lietuva - Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyvis© 2023. Sprendimas: Lukas Jokūbas Jakubauskas.