Antanavo herbas

Pagyvenusių žmonių dienos paminėjimas

Antanavo bendruomenė drauge su Antanavo senjorų klubu "Šešupė" įgyvendinant SADM projektą "Savanorystės stiprinimas Antanavo bendruomenėje" organizavo Pagyvenusių žmonių dienos paminėjimą.

Spalio 2 d. šventė prasidėjo Šv. Mišiomis, kurias aukojo Pilviškių parapijos klebonas Gediminas Bulevičius. Po Šv. Mišių Kazlų Rūdos kultūros centras organizavo atlikėjos Onutės Matusevičiūtės ir Beatos Vingraitės koncertą. Po koncerto šventė tęsėsi kultūros namuose. Senjorus sveikino kultūros namų vadovė kultūrinei veiklai Eglė Simanauskienei, bibliotekininkė Milda Krepenskienė. Koncertavo Marijampolės savivaldybės Gavaltuvos mišrus ansamblis "Lyguma", Rolando ir Remigijaus duetas iš Bagotosios.

Dėkojame visiems padėjusiems organizuoti šį tradicinį renginį, o ypač dėkojame Antanavo senjorams, kurie tęsia šią tradiciją jau ne vienerius metus ir visus senjorus telkia bendrai aktyviai veiklai ne tik šiai šventei, bet visus metus. Senjorų klubas šventės svečiams įteikė simbolines dovanėles. Bendruomenės pirmininkė renginio svečiams atvežė lauktuvių iš Gižų bendruomenės, kur vyko bendro projekto "Atgimstantis Antanavo, Ilguvos ir Gižų dvarų kultūrinis bendradarbiavimas" Angelų Sargų atlaidai ir koncertas.

Dėkojame kaimyninių bendruomenių atstovams už dalyvavimą renginyje. Dėkojame renginio partneriui Kazlų Rūdos savivaldybės Kultūros centrui už visapusišką pagalbą organizuojant šį renginį, o vietos ūkininkams už paramą šiam renginiui.

Prisijungusi Lietuva - Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyvis© 2023. Sprendimas: Lukas Jokūbas Jakubauskas.