Antanavo herbas
Naujienos

Startavo Antanavo bendruomenės virtuali platforma

Antanavo bendruomenė

Informuojame bendruomenės narius, kad startavo svetainė www.antanavas.lt

Tai VšĮ „Baltijos edukacinių technologijų institutas“ projekto „Antanavo bendruomenė narių IRT tinklas“ rezultatas. Bendruomenė per savo 18 metų veiklą įgyvendino daug įvairių ir prasmingų projektų. Svetainės skiltyje „Apie“ rasite bendruomenės 15 metų apžvalga, 2018 metų Mažosios Lietuvos kultūros sostinės renginių foto galeriją bei istorinę medžiagą su senomis fotografijos apie mūsų krašto istoriją.

Liepos mėnesį buvo organizuojami dveji mokymai senjorams. Dar dveji mokymai planuojam surengti lapkričio – gruodžio mėnesiais. Lapkričio mėnesį senjorų pageidavimu mokymai vyks ne bendruomenės centre, o gamtoje. Senjorai pageidauja fotografijos mokymų ir supažindinti, kaip foto galima siųsti internetu, dalintis socialiniuose tinkluose. Karantino metu yra svarbu ugdyti bendruomenės narių skaitmeninio raštingumo gebėjimus ir naudotis informacinių technologijų galimybėmis.

Nuorodoje https://diskusijos.antanavas.lt/ galite rasti diskusijų forumą, perku/parduodu/keičiu platformą ir sukurtas šias grupes:

1.  Antanaviečiai ir kraštiečiai

2.  Vaikų dienos centras „Draugai“

3.  Bendruomenės valdybos nariai

4.  Senjorų klubas „Šešupė“

5.  Bendruomenės nariai

Visose grupėse nariai galės dalintis informacija, aktualijomis bei bendrauti. Artimiausiame valdybos posėdyje bus apmokinti valdybos nariai naudotis grupės „Bendruomenės valdybos nariai“ komunikacijos galimybėmis. Bendruomenės nariai taip pat bus informuoti apie galimybę prisijungti prie bendruomenės narių grupės bei kitą savaitę surengtas online šios platformos pristatymas. Apie konkrečią datą ir laiką informuosime. 

Prie šios platformos prisijungti galima registruojantis arba naudojant socialinių tinklų asmeninius prisijungimus. Kviečiu susipažinti, registruotis ir bendrauti bendruomenės virtualioje platformoje.

Siekiant palaikyti ryšį su mūsų kraštiečiais, būsiu dėkinga už mūsų tinklalapio sklaidą. Prašau pasidalinti šia žinute su savo giminaičiais ar draugais.

Ši svetainė tai tik startas virtualiai komunikacijai. Kadangi tobulėjimui ribų nėra, kviečiu teikti savo pastebėjimus, siūlymus ir pageidavimus.  

Jeigu kils klausimų galite kreiptis- redaknei@gmail.com, skambinti  8 611 21453

Projekto koordinatorė Reda Kneizevičienė

 

 

 

Prisijungusi Lietuva - Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyvis© 2021. Sprendimas: Lukas Jokūbas Jakubauskas.