Antanavo herbas
Renginiai

Kovo 11 -osios paminėjimas: Garbės apdovanojimai ir kaimų ir gatvių seniūnų rinkimų rezultatai

Antanavo bendruomenė

Kovo 11-osios proga bendruomenės valdybos sprendimu Antanavo garbės apdovanojimas įteiktas ilgametei mokytojai Onai Juzei Blionskienei ir jos dukrai taip pat ilgametei mokytojai Nijolei Mačiulaitienei. Abiems mokytojoms apdovanojimas įteiktas už Antanavo istorinės atminties išsaugojimą. Mokytojos Ono Juzės išsaugotas1972 metų originalus dokumentas, kad Antanavo koplyčios paveikslas išvežtas į tuometinį Ateizmo muziejų Vilniuje labai padėjo surasti Nacionalinio muziejaus fonduose paveikslą, kuris šiuo metu yra Antanavo koplyčioje. Mamos ir dukters sutinta istorinė medžiaga yra labai svarbi pristatant jaunajai kartai mūsų krašto istoriją.

Renginio metu buvo pristatyta nauji gatvių ir kaimų seniūnai, kuriuos išrinko antanaviečiai dalyvaudami www.manapklausa.lt rinkimuose

Marijampolės g.- Gabija Endriušienė

Sūduvos g. - Olegas Pažėra

Sodų, Taikos, Mokyklos, Saulėtekio g.- Skirmantas Matusevičius

Bagotosios g.- Daiva Valentukonienė

Plioplių k. - Evelina Kinderienė

Gaisrių k.- Olga Biskienė

Antanavo, Užuoganų k. - Birutė Biskienė

Pasaulio antanaviečių- Žana Skučienė

Dėkojame renginio organizatoriams ir dalyviams- Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos mišriam vokaliniam ansambliui bei Antanavo mokyklos ir Kazlų Rūdos sporto centro šokėjoms.

Šiais metais Kovo 11-osios šventimas yra ypatingas, nes šių dienų kontekste ir karo Ukrainoje fone suprantame, kokia laisvė gali būti trapi.

Tada norisi visiems palinkėti vienybės, tvirtybės ir bendruomeniškumo jausmo kiekvienam esančiam šalia.

Prisijungusi Lietuva - Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyvis© 2023. Sprendimas: Lukas Jokūbas Jakubauskas.