Antanavo herbas
Iniciatyvos

Antanave veikiančių organizacijų susitikimas

Antanavo bendruomenė

Antanavo bendruomenės vardu dėkojame seniūnui Artūrui Urbonui, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos direktorės pavaduotojai ugdymui Antanavo mokykloje Aldona Aputienei, Antanavo kultūros namų vadovei kultūrinei veiklai Eglei Simanauskienei už dalyvavimą išplėstiniame bendruomenės valdybos posėdyje. Posėdyje dalyvavo taip pat ir Antanavo bibliotekos vedėją Milda Krepenskienė, senjorų klubo "Šešupė" pirmininkė Irena Bartuškienė.

Buvo aptartas Antanavo Marijampolės gatvės gėlių apsodinimo klausimas, nes seniūnijoje yra vos keletas pagalbinių darbuotojų. Nutarta drauge su mokykla gegužės 27 dieną organizuoti talką gėlių pasodinimui. Labai prašome prisidėti visus Antanaviečius, ypač gyvenančius Marijampolės gatvėje. Smulkesnę informaciją paskelbsime atskirai.

Daug emocijų sukėlė Antanavo mokyklos išlikimo klausimas. Visi puikiai žinome ir matome kokias pasekmes padarė Kazlų Rūdos savivaldybės politikų švietimo pertvarka. Bendruomenė jau nuo pradžių tai prognozavo, kad tokia pertvarka, kurioje buvo nustumti tėvai, vietos bendruomenė į šoną naudos neduos. Nesinori čia eiti detales, istorijos nepasuksime atgal, bet dabar kyla svarbus klausimas- ar leisime išnykti net pradinėms klasėms Antanavo mokykloje? Kokios priežastys lemia, kad net pradinių klasių moksleiviai iškeliauja į kitas mokyklas? Labai lauktume tėvelių komentarų ir pasiūlymų- ko trūksta mūsų mokykloje, kad net pradinių klasių moksleiviai iškeliami į kitas mokyklas? Jeigu būtų pageidavimas galima būtų surengti bendrą bendruomenės ir mokyklos tėvų susirinkimą ir visiems nuoširdžiai pasikalbėti.

Bendruomenė niekada neatsisakė bendradarbiauti ir ieškoti bendrų sprendimų būdų.

Greta labai aktualių klausimų buvo aptartas ir pasiruošimas Antaninių šventėms. Šiemet šis renginys bus ypatingas, nes greta renginio dalyvių iš Lietuvos, mūsų kraštiečių iš užsienio, turėsime ir Ukrainos atstovus, kurie pristatys ne tik savo dainininkus, bet bus pristatomas ir Ukrainos kulinarinis paveldas. Visus kviesime drauge paremti mūsų renginio partnerius. Labai prašome visus bendruomenės narius, mūsų kraštiečius prisidėti prie mūsų renginio organizavimo išlaidų. Kiekvieno jūsų auka yra labai svarbi. Darykime šią prasmingą šventę kartu.

Dar kartą bendruomenės vardu dėkojame visiems dalyvavusiems posėdyje. Tenka apgailestauti, kad ne visos organizacijos veikiančios Antanave panoro norą ateiti pasikalbėti. Matomai asmeninės ambicijos svarbiau, nei bendras darbas. Nepaisant to, bendruomenės kvietimas bendradarbiauti visada yra atviras ir mes jokių pykčių nelaikome, o laikas parodys, kas yra kas.

Tad kviečiame visus antanaviečius būti aktyviais savo plačiosios bendruomenės nariais, teikti siūlymus, pastebėjimus ir nesidrabstyti purvais.

Prisijungusi Lietuva - Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyvis© 2023. Sprendimas: Lukas Jokūbas Jakubauskas.