Antanavo herbas
Renginiai

Tęsiamos Jurginių tradicijos

Antanavo bendruomenė

Antanavo bendruomenė tęsdama tradiciją, balandžio 23 d. organizavo Šv. Jurgio šventę. Šventė prasidėjo laukų šventiniu Užuoganų, Antanavo, Gaisrių ir Pliopių kaimuose. Nors laukus laimino ne tik Pilviškių Švč. Trejybės parapijos klebonas Gediminas Bulevičius, bet ir lietus, tačiau ūkininkai nusiteikę optimistiškai ir tiki, kad Šv. Jurgis duos gerą derlių. Šv. mišių metu buvo nešamos ūkininkų užaugintos gėrybės ir prašome Šv Jurgio užtarimo. Po šv. Mišių šventė tęsėsi Evelinos ir Gintauto Kinderių sodyboje. Džiugu, kad renginyje skambėjo ne tik lietuviškos dainos, bet ir mūsų bendruomenėje gyvenančios ukrainietės skambus balsas. Pagarba Jūratei ir Juozui Padimanskams, kurie priėmė į savo namus ukrainiečių šeimą. Malonu matyti, kad jie jaučiasi puikiai mūsų bendruomenėje. Visiems nuoširdžiai dėkojame už dėmesį ir paramą.

Dėkojame už tradicijų tęstinumą Antanavo vaikų dienos centro lankytojams, senjorų klubui Šešupė ir visiems, kurie padėjo ir dalyvavo šiame tradiciniame renginyje. Didelis ačiū mūsų bendruomenės Plioplių kaimo seniūnei Evelinai Kinderienei ir jos vyrui Gintautui už šiltą priėmimą savo sodyboje. Dėkoju 100 kiaušinių kiaušininės kepėjams Arūnui Aleksui ir Gintautui Kinderiui. Ji buvo nuostabi.

Tikėkime, kad Šv. Jurgis atrakino žemę ir mūsų krašto ūkininkai užaugins gerą derlių.

Prisijungusi Lietuva - Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyvis© 2023. Sprendimas: Lukas Jokūbas Jakubauskas.