Antanavo herbas
Bendradarbiavimas

Antanave lankėsi svečiai iš Ispanijos, Airijos ir Danijos

Antanavo bendruomenė

Lapkričio 16-20 dienomis Sūduvos regione lankėsi ERASMUS+ projekto dalyviai iš Ispanijos, Airijos ir Danijos. Svečiai lapkričio 17 d. dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Tvaraus mobilumo pavyzdžiai savanoriškoje veikloje: kai laimi ir aplinka, ir visuomenė“ , susitiko su Seimo pirmininke Viktorija Čmilyte- Nielsen. Po pietų svečiai dviračiais keliavo po Vilniaus miestą. Kitas dvi dienas vyko daug susitikimų mūsų regione: Marijampolės kolegijoje, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijoje, Kardokų gamtos mokykloje, Sasnavos, Bagotosios, Višakio Rūdos, Būdos ir Antanavo bendruomenėse.

Svečiai susitiko su Antanavo senjorų klubo nariais, parke pasodino tris ąžuoliukus, aplankė koplyčios rūsio muziejų ir vaikų dienos centrą.

Nuoširdžiai dėkoju už susitikimų organizavimą Antanavo senjorų klubui, Antanavo bendruomenei, Antanavo vaikų dienos centrui, kurie papuošė vaikų dienos centrą svečių nacionalinėmis vėliavomis.

Svečiai stebėjosi mūsų aktyviais senjorais ir pažadėjo, kad ateityje įtrauks ir vyresnio amžiaus žmones į tarptautinę projektinę veiklą.

Prisijungusi Lietuva - Bendruomenių įtinklinimo projektų konkurso dalyvis© 2022. Sprendimas: Lukas Jokūbas Jakubauskas.