Rugpjūčio 18 dieną Antanavą aplankė virš 250 motociklininkų.

Čia  vyko https://www.facebook.com/mototourismrally/ Džiaugiamės ir didžiuojamės, kad šiais metais turėdami garbingą Mažosios Lietuvos Kultūros sostinės vardą buvome įtraukti į šį maršrutą. Visi svečiai turėjo gauti antspaudą, bei padaryti foto prie senosios Antanavo koplyčios. Bendruomenė paruošė dar vieną darbą- pasodinti 14 ąžuoliukų parke. Mūsų svečiai dalyvavo pakeliant šventines vėliavas. Lietuvos vėliavą kėlė ralio dalyviai simbolizuodami, kad čia lankosi Lietuvos valstybės 100 -mečio mototurizmo ralio dalyviai iš visos Lietuvos.
Esame dėkingi visoms komandoms, kurios savo darbu papuošė mūsų parką. Visi ralio dalyviai įsipareigojo būtinai aplankyti savo sodintus ąžuolus kitais metais. Labai tikime, kad kitais metais birželio 15 dieną tradicinėms Antaninėms sulauksime atvykstančių mūsų naujų draugų ant metalinių žirgų.
Džiaugiamė, kad pas mus lankėsi ralio dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Ukmergės, Raseinių, Pagėgių, Klaipėdos, Kėdainių, Kretingos, Elektrėnų, Gargždų, Palangos ir net iš Argentinos. 
Dėkojame mūsų bendruomenės šeimininkėms,kurios nepaliko mūsų svečių be vaišių. 
Dėkoju visiems, kurie neliko abejingi mūsų svečių priėmimui. 
Bendruomenės informacija.