Tradiciškai prieš Didžiąsias šventes Antanavo bendruomeniečiai drauge su Pilviškių Santakos gimnazistais lankė bendruomenės narius. Lai būna sotesnis šv. Velykų stalas ir tų asmenų, kuriems pagalba yra reikalinga. Bendruomenės tarybos sprendimu dešimt Antanavo seniūnijos gyventojų gavo maisto davinio paketą ir skalbimo priemonių. Dėkojame visiems, kurie parėmė mūsų akciją ir aukojo maisto produktus Maisto banko akcijoje Kazlų Rūdoje, dėkojame bendruomenės nariams, vaikų dienos centro lankytojams ir jaunimo klubo atstovams už savanorišką darbą. Dėkojame seniūnaitei Rasai Ašmontienei už padovanotas skalbimo priemones. 
Akcijos dalyviai patys patyrė ką reiškia būti socialiai atskirtam Antanavo kaime. Šio kaimo žmonės jau ne pirmus metus prašo pagalbos sutvarkyti kelią, deja atgarsio taip ir nesulaukia. Jie neturi teisės sirgti, nes tokiu kaimo keliu pagalbos gali ir nesulaukti. Keliai šiame kaime nėra tvarkomi. Bendruomenė raštu kreipsis į Kazlų Rūdos savivaldybę, kad vietos valdžia atkreiptų dėmesį į šio kaimo žmonių prašymus. 
Dėkoju šio kaimo vyrams už pagalbą. Tokiose situacijose supranti, kad gerus darbus darant pagalba pačiam sugrįžta lyg bumerangu. Tai ir yra tikrasis bendruomeniškumas. 
Visiems bendruomenės nariams šv. Velykų proga noriu palinkėti, kad matytume šalia esantį žmogų, išdrįstume ištiesti pagalbos ranką. Tik būdami susitelkę ir vieningi sukursime toki aplinką, kurioje visiems gyventi gera.
Reda Kneizevičienė
Antanavo bendruomenės pirmininkė