Antanavo bendruomenė drauge su Bagotosios kaimo bendruomene pateikė bendrą projektą „Antanavo ir Bagotosios jaunimo partnerystės stiprinimas“. Šiame projekte bus siekiama stiprinti Sūduvos krašto identitetą, nes Bagotojoje ir Antanave vyksta aktyvi kultūrinė-sportinė veikla (Antanave- tradicinės Šv. Jurgio, Antaninių ir Dvaro šventės, tradiciniai Gaisrių, ir Plioplių kaimų susitikimai, tradicinis tinklinio turnyras kraštiečio Jono Andriuškevičiaus taurei laimėti), Bagotojoje ( Kovo 8- osios proga moterų klubo „Žiburys“ šventė „Žiedai tarp žiedų“, šv. Antano kermošius, Žolinės futbolo turnyras, Derliaus šventė, Kalėdinė mugė). Pagrindinė problema yra ta, kad bendruomenės per mažai skiria dėmesio siekiant įamžinti tradicinius renginius, kad jie turėtų išliekamąją vertę.
Jaunimo atstovai diskusijose iškėlė problemą, kad tradicinė sportinė veikla vyksta individualiai, trūksta profesionalios konsultacijos kaip sportuoti. Jie pageidavo žiemos sezonu vykdyti savigynos užsiėmimus, vasaros laikotarpiui Antanave vykdyti tinklinio, o Bagotojoje- futbolo treniruotes ir turnyrus, drauge rengti dvi stovyklas. 
Visi tradiciniai renginiai pasitelkiant partnerystę tarp Antanavo ir Bagotosios bendruomenių ne tik planuojama organizuoti 2018-2019 metais, bet ir parengti reportažus apie šiuos renginius bei parengti “Antanavo ir Bagotosios renginių virtualų dienoraštį“, kuriame būtų surinka filmuota medžiaga apie visus tradicinius renginius, kurie bus pristatyt 2019 metų pabaigoje projekto baigiamajame renginyje. 

Antanavo bendruomenės informacija